O nás

Náš e-shop vznikol v roku 2016, aby vám splnil vaše vesmírne priania!

Teda, nie všetky, napríklad taký výlet do vesmíru, alebo domček na Mesiaci vybaviť (zatiaľ) nevieme. Ale vieme vám ponúknuť prekrásne tašky, batohy, tričká, šperky či doplnky, s ktorými môžete hrdo ukázať, že vaše srdce patrí hviezdam!

A kto sme?

Dve ženy – kamarátky, členky SOSA a mamičky na materskej „dovolenke“, ktoré počas spánku ich malých astronautov ručne maľujú všetky tašky, batôžky, aj kryty na mobily, hádajú sa s dodávateľmi, pijú studenú kávu a vymýšľajú, čo by ešte zmajstrovali a tak vás potešili.
Samozrejme, pomáhajú nám aj naši skvelí muži  a pokiaľ vám od nás príde poslintaná alebo ožužlaná faktúrka, tak s tým nám pomáhali malí astronauti, hm.

Nápad založiť e-shop vznikol priamo v jadre občianskeho združenia SOSA. Členovia mali nápady a my dve sme ich vedeli zrealizovať. Ľudia mali o ne záujem a chýbalo nám už len dať tomu formu, pekný vesmírny názov a nájsť si čas na tvorenie. Popri škole a následne práci to ale išlo veľmi veľmi pomaly. Keď sme v januári / februári 2017 otehotneli niekoľko týždňov po sebe a ocitli sa v lete naraz na materskej, konečne bol priestor sa tomu venovať naplno. Po príchode astronautov na svet sme zvoľnili tempo, avšak nezaháľame a denne sa venujeme vašim objednávkam a novým nápadom.

 

Pokiaľ máte na nás akékoľvek otázky, alebo návrhy, ktoré sme schopné zrealizovať, pokojne nám píšte na info@skafander.sk!

 

Váš skafandrovský tím,

Monika + astronaut Matúško
&
Zuzka + astronaut Miško